Vom og HundematHunt Pølse
kr 31
Råfôr som er spesielt tilpasset livet til en jakthund.
Sortimentet kan variere fra butikk til butikk
Beskrivelse
VOM og hundemat Hunt er spesielt tilpasset livet til en jakthund – både før, under og etter jakta. Blandingen består av kylling (kjøtt, skinn, bein, krås), svin (lever, nyre), laks, egg og ris – og kan brukes som både fullfôr og tilleggsfôr.
Hunt er rik på lettopptakelig fett som gir langtidsvirkende tilgang til energi. En liten andel karbohydrater fra ris, bidrar til å stabilisere magen under stressende perioder og øker kapasiteten under krevende aktiviteter.
Spesielt utvalgte råvarer gjør at Hunt inneholder alle de næringsstoffene som behøves for å bygge og vedlikeholde muskler og sener, samt opprettholde sterke tredeputer. Produktet hjelper å holde energien oppe gjennom hele jaktdagen og for å få en effektiv restitusjon etter endt aktivitet.